مای طرح،با اعتبار و قانونمند!

مای طرح هنگامی پا به عرصه رقابت نهاد که حتی کسی فکرش را هم نمیکرد که گروهی با استفاده از نوآوری های متعدد خود بتواند موفقیت خود را تضمین کند.

مای طرح در مهر 1392 اولین چت روم طراحی شده توسط گروه را در بستر اینترنت قرار داد،هر چند که مشکلات گزارش از آن کم نبود(!) ولی بلاخره در مدت زمان کمی اکثر مشکلات حل شد.این گروه در طی چند ماه آنچنان پیشرفت کرد توانست به پای بسیاری از رقبای خویش برسد

سرانجام پس از 9 ماه مای طرح لازم داشت تا ساختاری دقیق داشته باشد به همین دلیل گروه مای طرح زیر نگاه های دقیق و سنگین رقبا به جذب نیروی های متخصص پرداخت و برای هر دپارتمان وظیفه ای مشخص کرد.در کمتر از 3 ماه گروه مای طرح توانست از لحاظ پاسخگویی،کیفیت و امکانات از سایر رقبای خویش جلو بزند و بتاخت بسوی پیشرفت خود حرکت کند.

مای طرح از گروهی ایده گرا و نو آور است که توانسته با خلاقیت های متعدد خود توجه بسیاری را جلب کند.اما مدیران اصلی مای طرح همیشه کیفیت و رضایت مشتریان خود را بر سود و منفعت شخصی ترجیه  و از فروش بی رویه محصولات گروه مای طرح جلوگیری کردند.

مای طرح در حال حاضر با دپارتمان های فروش و مالی،فنی و پشتیبانی بعد از فروش و هیئت نظارت بر چت روم ها به خدمت رسانی به مشتریان مای طرح میپردازد.لازم به ذکر است که هر دپارتمان از دارای یک کارشناس مسئول و تعدادی کارشناس تشکیل شده و همه دارای تخصص لازم و کافی میباشند.

گروه مای طرح زیر مجموعه ای از شرکت "مهر دیزاین" میباشد که این خود نشان دهنده تخصصی بودن فعالیت مای طرح بوده و گروه مای طرح کاملا قانونی و رسمی فعالیت خویش را ادامه میدهد.

با تمام نوشته بالا کمی متوجه فشار بی نهایت سنگینی که بر دوش این گروه است شده اید و مطمئن باشید این گروه هر روز از روز قبل پله ای بالاتر است

   با آرزوی موفقیت شما و سربلندی گروه مای طرح      

مدیر گروه های "مای طرح"